€ na akord

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach winogron Fryburg 2015 winobranie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fryburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2015 05:10

Zatrudnienie z zakwaterowaniem we Fryburgu dla Polaków przy zbiorach winogron na plantacji. Sezonowa praca w Niemczech od września 2015 bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru winogron

Miejsce zatrudnienia: Fryburg, Niemcy

Zarobki: stawki akordowe

Start: od września 2015

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona wykonuje pracę fizyczną polegająca na ręcznym ścinaniu kiści winogron. Praca będzie wykonywana z użyciem sekatora ręcznego. Kiście należy po ścięciu ułożyć w skrzynkach.

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • punktualne stawianie się na zbiórki
  • bardzo sprane zorganizowanie
  • zdyscyplinowanie, sumienność
  • wytrzymałość na zmienną pogodę

Oferujemy:

  • wsparcie pracownika polskiego pochodzenia
  • pracę od września 2015
  • zaliczki możliwe są do pobierania raz w tygodniu
  • bezpłatne lokum – zamieszkanie w kontenerach mieszkalnych na plantacji
  • pracodawca zapewnia dostęp do sanitariatów oraz częściowo wyposażonego aneksu kuchennego

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Zbiory winogron, Fryburg” należy przesłać na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-fryburg-zbiory-winogron-od-wrzesnia-2015/

ID ogłoszenia: 90855da2f06d4805

7 Odpowiedzi na “Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach winogron Fryburg 2015 winobranie”

  1. Marcin 26 lat zainteresowany jestem ofertą proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. Jesteśmy zainteresowani oferta 2 osoby w wieku 20 i 44 lat z doświadczeniem .Prosze o kontakt: jaro1995-15@tlen.pl

  3. natalia.babiarz na 27 sierpnia 2015 @ 10:32

    Jestem zainteresowana państwa ofertą, os. w wieku 21 lat. Proszę o kontakt 539483306 lub pocztą natalox24@gmail.com

  4. Witam jestem zainteresowana pracą razem z kolezanką, mozemy jechac juz za kilka dni. Prosze o kontakt na nr 790338964

  5. Witam .w.Wraz z koleżsankâ jesteśmy zainteresowane pracą ,z doświadczeniem pracowałyśmy przy zbiorach w Polsce i za granicá .Prosimy o kontakt .katszy173@interia .pl. Tel 693841525. 669355110.

  6. wiki186718 na 31 sierpnia 2015 @ 18:57

    Jestem zainteresowana pracą ze znajomą. Proszę o kontakt wiktoriamularska1@gmail.com, mam doświadczenie przy zbiorach owoców w Polsce.

  7. Wojciechsz567 na 5 września 2015 @ 13:15

    Witam jestem zainteresowany pracowalem przy zbiorze szparagow prosze o kontakt matiuuu133@gmail.com