€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Sezonowa praca Niemcy zbiory winogron od zaraz Karlsruhe z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2-3 tygodnie
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 października 2016 03:22

Winnica z Karlsruhe poszukuje chętnych do zbioru winogron. Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru winogron
Miejsce: Karlsruhe, Niemcy
Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy
Start: od zaraz
Liczba wakatów: 6
Czas trwania umowy: około 2 – 3 tygodnie

Obowiązki:

  • praca w winnicy polegać będzie na ręcznym ścinaniu kiści winogron i wkładanie ich do specjalnych koszy
  • zdawanie zbioru

Oczekiwania:

  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • zdolności manualne
  • możliwość podjęcia pracy sezonowej od zaraz i pozostania na miejscu na ok. 2-3 tygodnie
  • gotowość do zabrania ciepłej odzieży
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorze winogron

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie w pensjonacie (zapewnione miejsce w dobrych warunkach, dlatego pracownik jest zobowiązany do podpisania rygorystycznego regulaminu, mówiącego między innymi o niepaleniu w pokojach, nie niszczeniu, itp.)
  • możliwość pozostania trochę dłużej w winnicy przy zadaniach porządkowych
  • zatrudnienie od zaraz
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu na miejscu

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: zbiory-winogron10/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 7555803d948c04f9