€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorze malin bez znajomości języka 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 25 lipca 2019 03:24

Propozycja zatrudnienia 2019 od zaraz przy zbiorze owoców malin. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru malin

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na okres 4 tygodni, możliwość przedłużenia na zbiór malin jesiennych

Obowiązki:

  • praca sezonowa przy ręcznym zbiorze owoców miękkich

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na okres 4 tygodni
  • zaangażowanie
  • samodzielność i możliwość zorganizowania sobie wyżywienia we własnym zakresie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy sezonowej
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na okres 4 tygodni od zaraz
  • opcja przedłużenia na zbiory maliny jesiennej
  • zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 667280336, 721125477

Proszę o kontakt osoby zdecydowane i poważne.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-sezonowa-w-niemczech-CID4-IDACWN2.html

ID ogłoszenia: 4735d389bbe5d4b0

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.