Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 7000 zł brutto

Sezonowa praca Niemcy w leśnictwie jako pracownik do zadrzewiania lasów z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 lutego 2016 04:20
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Sezonowa praca Niemcy w leśnictwie jako pracownik do zadrzewiania lasów z zakwaterowaniem

Opis

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech jako pracownik do zadrzewiania lasów. Zatrudnienie w leśnictwie przy sadzeniu drzewek z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym.

IDEAL WORK jest częścią grupy kapitałowej IDEAL GROUP, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z obszaru HR.

Wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej, pasja i upór w działaniu, wartości i wspólna wizja, to kluczowe i solidne fundamenty Grupy IDEAL.

Dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników do sadzenia drzewek w lesie. Praca będzie odbywała się na terenie Niemiec (Saksonia; Saksonia-Anhalt; Brandenburgia; Turyngia; Berlin; północna część Bawarii). Od kandydatów oczekujemy przynajmniej rocznego doświadczenia w pracy przy zadrzewianiu lasów oraz znajomości języka niemieckiego lub angielskiego.

Umiejętność obsługi dołowników i sadzarek jest bezwzględnie wymagana. Wymagany jest również bardzo dobry stan zdrowia, wytrzymałość i sprawność fizyczna, samodyscyplina i zapał do pracy. Prawo jazdy będzie mile widziane. Oferujemy zakwaterowanie, atrakcyjne wynagrodzenie, płatne w terminie oraz umowę o pracę tymczasową.

Ideal Work Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 9209.

Administratorem danych jest Ideal Work Sp. z o.o. z siedzibą w 30-004 Kraków, Al. Słowackiego 66. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ideal Work Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ideal Work Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Ideal Work sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

     

ID ogłoszenia: 33656b21430d9ae8

ilość wszystkich wyświetleń: 2201, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez niemcy@idealwork.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez niemcy@idealwork.pl »