€ 9,35/h

Sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie bez języka przy kwiatach, pomidorach od zaraz Emsbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Emsbüren
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 04:29

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach i pomidorach od zaraz. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka w ogrodnictwie na terenie Emsbüren.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Emsbüren, Niemcy

Pensja: 9,35 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca ogrodnicza, polegająca na sadzeniu roślin, ich pakowaniu
  • obowiązkiem będzie obsługiwanie maszyn do sadzenia oraz praca na platformie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie kwiatów i przygotowywanie ich do wysyłki
    możliwa praca przy pomidorach

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość pracy w weekendy
  • zaangażowanie, pracowitość

Oferujemy:

  • pracę minimum 8 godzin dziennie w dniach od poniedziałku do soboty
  • zakwaterowanie w cenie 7 euro/doba od osoby za miejsce w nowoczesnym 2 osobowym pokoju z własną kuchnią i łazianką
  • zatrudnienie wielomiesięczne

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 049-5903-93 553-25

Dzwonić można od 8:00 do 16:00

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-niemcy-przy-pomidorach-kwiatach-CID4-IDE6R7b.html

ID ogłoszenia: 6055eea36535f377