€ 7,90 euro/h

Sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie od zaraz dla Polaków Lipsk pielęgnacja wrzosów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 marca 2016 02:29

Dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków przy sadzeniu i pielęgnacji wrzosów czy azalii. Zatrudnienie w ogrodnictwie przy kwiatach dla Polaków na okres ok. 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce: okolice Lipska, Niemcy

Wynagrodzenie: 7,90 euro na godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prace ogrodnicze będą wykonywane w szklarniach lub na polach
  • pracownik będzie zajmował się na sadzeniu, rozsadzaniu, zbieraniu, ścinaniu, pielęgnacji i innych czynnościach przy np. wrzosach bluszczu i azaliach

Wymagania:

  • samodzielne zorganizowanie wyżywienia
  • brak problemów ze zdrowiem
  • mile widziane doświadczenie – jednak nie jest to warunek który przesądza o wynikach rekrutacji
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim – koniecznie

Zapewniamy:

  • ubranie przeciwdeszczowe oraz odpowiednie obuwie
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 4,30 euro za dobę w 2 osobowych kontenerach mieszkalnych, pracownik ma dostęp do ogólnych toalet, wspólnych kuchni, pralki i prysznica
  • odprowadzanie składek
  • uczciwe zatrudnienie
  • ok. 42-55 godzin pracy w tygodniu
  • zatrudnienie na 3 miesiące

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie wiadomości z załączeniem CV i zdjęcia należy przesłać na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem: „SZKLARNIE LIPSK”

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/szklarnie-niemcy-2016/

ID ogłoszenia: 28456dc508cf0f9b