€ 8 euro/h brutto

Sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie od zaraz przy roślinach ozdobnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 listopada 2016 04:01

Szklarnia z okolic Lipska zatrudni od zaraz do sezonowej pracy w Niemczech. Ogłoszenie w ogrodnictwie przy roślinach ozdobnych dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: okolice Lipska

Wynagrodzenie: 8 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się pielęgnacją roślin ozdobnych, jakimi są np.: azalie, bluszcz i wrzosy
  • zadania wykonywane będą głównie w szklarniach, ale również na polach
  • praca polega na sadzeniu, rozsadzeniu, pikowaniu

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zdrowie
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zorganizowaną odzież przeciwdeszczową oraz porządne gumowce
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę do ok. 10 grudnia 2016
  • dobra stawkę
  • pracę w wymiarze ok. 42-52 godzin pracy tygodniowo, ok. 5-6 dni po 8 godzin
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 4,46 euro za dobę
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV ze zdjęciem na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem w tytule: „SZKLARNIE LIPSK”

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/szklarnie-niemcy-2016-2/

ID ogłoszenia: 7705817fddd4c9f7