€ do uzgodnienia

Sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie 2017 przy kwiatach bez języka Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Straelen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2017 04:35

Ogrodnictwo – aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach. Zatrudnienie 2017 w Straelen dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie darmowe czeka na miejscu.

Stanowisko: Pracownik w ogrodnictwie

Miejsce zatrudnienia: Straelen, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • zadania fizyczne polegające na pielęgnacji, ścinaniem, podlewaniem kwiatów
  • sadzenie nowych roślin
  • komisjonowanie a także pakowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • duże chęci do podjęcia pracy o takim charakterze
  • dobra sprawność fizyczna
  • zdolność do współpracy
  • zaangażowanie
  • brak problemów zdrowotnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ogrodnictwie
  • pracę w Niemczech pod holenderską granicą
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w domkach jednorodzinnych
  • darmowe przejazdy do pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na czas określony

Jak aplikować?
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 pod numerem: 95 757 97 57

Kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem: bde-bde@wp.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-ogrodnictwa-3818905.html

ID ogłoszenia: 26559870f34a61b7