€ 8,50 euro brutto/h

Sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie przy roślinach w szklarni Ellwangen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ellwangen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2016 02:11

Aktualna oferta sezonowej (lub stałej) pracy w Niemczech przy pielęgnacji roślin. Zatrudnienie w szklarni z gospodarstwa z Ellwangen na okres 3 miesięcy. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Ellwangen, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy, co daje ok. 1100 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • nieskomplikowane zadania w szklarniach przy pielęgnacji roślin

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego wymagana na poziomie minimum A1
  • gotowość do przejścia gruntownego szkolenia
  • dyspozycyjność przynajmniej na 3 miesiące
  • przykładanie się
  • atutem będzie wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • pracę po 40 – 42 godziny tygodniowo
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek
  • świadczenia socjalne
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 120 euro miesięcznie
  • dodatki do zarobków

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • rekrutacja@esteelo.pl z dopiskiem w nagłówku: DE/13/2016

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/ogrodnictwo-niemcy-praca-sezonowa-w-szklarni-ellwangen-niemcy/

ID ogłoszenia: 93057bdd1e7e34d5