€ 1150 euro netto/mc

Sezonowa praca Niemcy w ogrodnictwie przy sadzonkach w szklarni Ellwangen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ellwangen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 września 2016 02:28

Oferujemy możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy sadzonkach. Ogłoszenie z Ellwangen w ogrodnictwie dla Polaków w szklarni oraz na zewnątrz. Pracodawca nie wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik w szklarni
Lokalizacja: Ellwangen, Niemcy
Wynagrodzenie: 1150 euro netto miesięcznie
Wakaty: 2, praca dla par
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowane prace w szklarni i na zewnątrz przy sadzonkach

Oczekiwania:

  • wiek do 35
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • zmotywowanie, duża dokładność, odpowiedzialność
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat – ok 40 – 42 godzin w tygodniu
  • płatne 120 euro miesięcznie zakwaterowanie w pełni wyposażonym mieszkaniu
  • dobre zarobki
  • umowę o pracę zgodną ze standardami niemieckimi
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • wprowadzenie w zadania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysłania zgłoszenia z CV na poniższy adres e-mail:

  • info@polfach.de

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: 0049 151 459 680 52

źródło: http://www.praca4u.net/ogrodnictwo-praca-w-szklarni-ellwangen-id408240.html

ID ogłoszenia: 9857d73f5d75a88