€ 9,79-10,54€/h+ 20€ diety

Sezonowa praca Niemcy wulkanizator bez języka przy wymianie opon Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2019 04:23

W rejonie Hamburga także bez znajomości języka propozycja sezonowej pracy w Niemczech przy wymianie opon samochodowych. Zatrudnienie od zaraz, mile widziane osoby z doświadczeniem.

Agencja Pracy House of Jobs z siedzibą w Wolnzach, obecnie dla Swoich klientów, poszukuje pracowników sezonowych, na stanowisko:
WYMIANY KÓŁ I OPON
Miejsce pracy: Niemcy, różne miejscowości

PRACODAWCA OCZEKUJE:
Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku,
Gotowość do pracy w nadgodzinach i ewentualnie w soboty,
Mile widziana znajomość jednego z następujących języków obcych- niemiecki, lub angielski,
Gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia.

TWOJE OBOWIĄZKI:
Czynności związane z wymianą kół i opon- wymiana opon, wyważanie itp.
Czynności magazynowe,
Inne czynności na warsztacie, lub serwisie samochodowym.

CO OFERUJEMY?
Niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń,
Atrakcyjne wynagrodzenie od 9,79-10,54€ brutto/h+ 20€ diety netto, za każdy przepracowany dzień, możliwe więcej, po wcześniejszym uzgodnieniu,
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
Pomoc se strony House of Jobs,
Możliwość pracy w nadgodzinach.

Praca jest w renomowanych serwisach i warsztatach, związanych z rynkiem międzynarodowym, jak i też w małych warsztatach samochodowych.

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929
Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de

ID ogłoszenia: 8545d6667115283f

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Niemcy wulkanizator bez języka przy wymianie opon Hamburg”

  1. Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą pracy na wulkanizatora czy jest to aktualne ? Proszę o kontakt pod numerem telefonu +48780050625