€ 11,85 +zakwaterowanie

Sezonowa praca Niemcy zbiory pomidorów bez języka w szklarni od zaraz Torgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Torgau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2022 00:59

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach warzyw szklarniowych. Zatrudnienie w Torgau od zaraz bez znajomości języka przy pomidorach, papryce, ogórkach. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów pomidorów i papryki

Miejscowość: Torgau, Niemcy

Zarobki: 11,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • sezonowa praca w szklarni przy zbiorze pomidorów i papryki
  • do zadań należeć będzie wykonywanie prac porządkowych, podcinanie, zbiór, pakowanie oraz pielęgnowanie roślin

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie, sumienność, solidność
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy sezonowej do podjęcia od zaraz
  • bezpłatne zamieszkanie – na plantacji w domach jednorodzinnych, ogrzewanych, z polską telewizją w pokojach

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „szklarnia 12/2022″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 3556395c2e672b2e