€ 4000-15000 PLN/mc

Sezonowa praca Niemcy zbiory truskawek bez znajomości języka 2024 w Bad Friedrichshall

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Friedrichshall
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 lutego 2022 02:24

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2024 dla kobiet bez znajomości języka. Oferta z Bad Friedrichshall przy zbiorach truskawek na polu i pod tunelami. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy – do zbiorów truskawek

Miasto: Bad Friedrichshall, Niemcy

Wynagrodzenie: od 4000 do 15000 PLN miesięcznie – na akord w wysokości 3,15 za 5kg owoców lub 9,82€/h za wykonywanie prac dodatkowych – pielenie itp.

Rozpoczęcie zatrudnienia: od ok. 20 kwietnia 2022

Wakaty: 60

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie sezonowe na plantacji przy zbiorze truskawek pod tunelami foliowymi i na polu o powierzchni 10ha

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna, sprawność
  • dostępność w wyznaczonym terminie
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorach
  • preferowane zgłoszenia od kobiet

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • atrakcyjną stawkę
  • zatrudnienie na podstawie umowy sezonowej
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 504736074

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-truskawki-niemcy-CID4-IDJnC8P.html

ID ogłoszenia: 78161fa764de27ef