€ 6,75 brutto

Sezonowa praca Niemcy zbiory warzyw w szklarni od zaraz dla studentów Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: sierpień-wrzesień
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2014 23:47

Gospodarstwo rolne z okolic Cottbus zatrudni od zaraz studentów do pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw w szklarni. Oferta sezonowa w rolnictwie od sierpnia do września 2014. Zakwaterowanie bezpłatne w budynkach należących do gospodarstwa.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Miejsce pracy: okolice Cottbus
Zarobki: 6,75 euro brutto za godzinę

Zadania:
Fizyczna praca w szklarniach przy pielęgnacji roślin oraz zbiorach warzyw (papryka, ogórki, pomidory, sałata). Zadaniem pracownika będzie również układanie zebranych warzyw w skrzynkach.

Wymagania:
– status studenta oraz podbita legitymacja
– dyspozycyjność i chęć do pracy w terminie sierpień-wrzesień
– mile wdziane doświadczenie w podobnej pracy oraz znajomość języka niemieckiego
– preferowane osoby lub grupy z własnym samochodem

Oferujemy:
– ciekawą pracę sezonową na uczciwych warunkach
– atrakcyjną stawkę godzinową
– bezpłatne zakwaterowanie !
– ubezpieczenie od niebezpiecznych wypadków
– wynagrodzenie wypłacane co tydzień

Nr. ref.: pa/025/14

Uwaga! Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych przed podpisaniem umowy.

Jak aplikować?

Drodzy kandydaci,

Aby Wasze zgłoszenie zostało wzięte pod uwagę w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) wraz ze skanami wszystkich dokumentów, mogących potwierdzić Wasze doświadczenie zawodowe.

W tytule emaila proszę napisać numer referencyjny, natomiast w treści wiadomości koniecznie musi znaleźć się klauzula dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych pracownika.

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do odpowiedzi jedynie na te zgłoszenia, które zostaną zakwalifikowane pozytywnie w procesie rekrutacji.

Polnische Handwerker Arbeiter GmbH

Frankfurter Ring 241
80807 München

ID ogłoszenia: 11953cc3273f37b2

2 komentarze na “Sezonowa praca Niemcy zbiory warzyw w szklarni od zaraz dla studentów Cottbus”

  1. Jestem zainteresowany podjeciem pracy od zaraz,jezyk niemiecki podstawy,nie wiem dlaczego mamy od razu mowic plynnie po niemiecku,skoro jest to praca sezonowa.Badzmy troche powazniejsi i nie torujmy innym drogi do pracy,wiele ludzi jest chetnych na wyjazd sezonowy,tylko po prostu sie przeszkadza,prosze o telefon,na pewno skorzystam z oferty dziekuje do uslyszenia tel.504761380

  2. Michal3366 na 2 sierpnia 2014 @ 16:48

    Witam jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy z tym że jestem uczniem zaocznym i chętnie podejmę pracę przy zbiorze warzyw, jestem zarówno młodym ojcem który potrzebuje wiecej pieniedzy na lepszy start. Dziękuje i mam nadzieję że do usłyszenia tel. 509736970