€ od minimum 7,40 euro brutto/h

Sezonowa praca w Niemczech 2015 Heidelberg zbiory szparagów od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heidelberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 maja 2015 04:37

Gospodarstwo z Heidelberg zatrudni 4 Polaków do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Oferta bez znajomości języka niemieckiego z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Liczba wakatów: 4

Miasto: okolice Heidelberg, Niemcy

Wynagrodzenie: stawki akordowe od 7,40 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Zbieranie warzyw na polu.
  • Szparagi należy podwadzić i wyciągnąć z kopczyków.
  • Warzywa należy przesortować i zapakować.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkie tempo pracy
  • obowiązkowość, zwinność, energiczność
  • możliwość pracy na zmiany
  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorach szparagów

Oferujemy:

  • stawki akordowe od 7,40 euro brutto na godzinę pracy
  • praca w systemie zmianowym – pierwsza od 6 do 12, kolejna do 20
  • zorganizowany bezpłatny nocleg

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia prosimy przesyłać na poniżej podany adres kontaktowy: praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-szparag-id284090.html

ID ogłoszenia: 7635549f7d4a49d7

7 komentarzy na “Sezonowa praca w Niemczech 2015 Heidelberg zbiory szparagów od zaraz”

  1. widmo74 na 9 maja 2015 @ 10:54

    Dzień dobry jestem zainteresowany podjęciem pracy na Szparagch ,mam doświadczenie 10 letnie przy zbiorach szparagi w nl.w tym 5lat akord oraz 5 na maszynie samojezdnej akumulatoroweJ.
    pozdrawiam Marcin.

  2. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienna, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl
    Pozdrawiam

  3. Witam.
    Jesteśmy 3 młodymi osobami które mają doświadczenie w pracy fizycznej. Jesteśmy dyspozycyjni i można na nas polegać.
    Prosiłbym o dokładne informacje oraz kontakt
    tel: 572948348
    e-mail: Dawid15925@o2.pl

  4. markus95@ na 14 maja 2015 @ 21:57

    Witam,
    Trzej młodzi 20-latkowie są zainteresowani ofertą pracy sezonowej przy zbiorach szparagów. Poszukujemy pracy na okres wakacyjny. Jesteśmy pracowitymi osobami które rzetelnie wykonują swoją pracę, posiadamy doświadczenie przy zbiorze warzyw i owoców. Bardzo szybko się uczymy i przystosowujemy do warunków pracy. Mamy opanowany angielski w stopniu komunikatywnym. Swoją chęć do pracy motywujemy pójściem na studia w najbliższym czasie.
    Kontakt:
    email: umpp@wp.pl
    telefon: 502994808

  5. bober1961 na 17 maja 2015 @ 11:22

    Jestem zainteresowany,własne auto od zaraz.+48 666942626.

  6. Jestem zainteresowany praca wasza moge podjac ja od zaraz.Wlasny samochud i sakwaterowanie w niemczech tez mam wrazie co 691456205

  7. witam jestem zainteresowany pracą chetnie sue podejmie prosze dzwonić 663396275