€ 9,19/h brutto + premie

Sezonowa praca w Niemczech 2019 przy zbiorach wiśni, szparagów, malin, truskawek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 marca 2019 17:20

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2019 przy zbiorach szparagów, malin, wiśni i truskawek. Ogłoszenie dostępne bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Pensja: 9,19 euro brutto na godzinę pracy plus premie

Miasto: różne lokalizacje

Termin: od kwietnia do końca czerwca 2019 dostępna praca przy szparagach, od maja potrzebny traktorzysta do zwożenia szparagów, od maja, czerwca oraz lipca potrzebne są osoby do zbiorów owoców

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy zbiorach warzyw i owoców

Oczekiwania:

  • dostępność
  • zaangażowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowany nocleg – ceny wahają się od 4 do 7,50 euro za dzień
  • bardzo dobre zarobki plus atrakcyjne premie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

  • 0049 2644 8009051

Wiadomość e-mail z danymi personalnymi, numerem telefonu, wiekiem oraz dostępnością należy przesłać na adres:

  • praca@pol-web.de

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-2019-przy-zbiorach-szparagow-malin-wisni-truskawek/

ID ogłoszenia: 7695c938be1b211a