€ do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech 2020 bez języka przy zbiorze truskawek, malin, szparagów Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Geiselhöring
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 05:30
  • Wygasa: 18 dni, 11 godzin

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2020 przy zbiorze truskawek, malin i szparagów. Zatrudnienie w Geiselhöring dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorze

Rozpoczęcie: pierwsze wyjazdy od marca-kwietnia 2020

Lokalizacja: Geiselhöring, Bawaria, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w gospodarstwie rolnym, w którym uprawia się szparagi, truskawki, maliny
  • praca fizyczna przy zbiorze owoców i warzyw a także sortowanie na hali

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • wysoka motywacja i chęć podjęcia pracy na sezon 2020
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na autobusy
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla studentów w okresie wakacyjnym
  • pracę najwcześniej od marca, kwietnia 2020
  • zatrudnienie na podstawie umowy podpisanej bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

0049 171 55 11250 oraz 0049 9423 9 433564.

Dzwonić można od poniedziałku do piątku.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-sezonowa-w-niemczech-2020-CID4-IDC1pT2.html

ID ogłoszenia: 4425dc31baac524d

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.