€ 45-50 PLN/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech bez języka od zaraz w leśnictwie dla pilarza przy ścinaniu drzew

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 listopada 2020 03:14

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech przy ścinaniu, sadzeniu drzew. Od zaraz ogłoszenie dla pilarzy bez znajomości języka w leśnictwie 2020.

Stanowisko: Pracownik sezonowy – Pilarz

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Pensja: od 45 do 50 PLN na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie leśnej
  • dla osób z doświadczeniem oraz uprawnieniami będzie praca przy ścinaniu drzew
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej bez posiadanych uprawnień będzie między innymi: wykonywanie przycinek, obsługiwanie wykaszarki spalinowej, sadzenie lasów, pielęgnacja posadzonych drzewek, wykonywania ogrodzeń powierzchni leśnej

Oczekiwania:

  • doświadczenie jako pilarz
  • posiadanie uprawnień
  • wysoka motywacja
  • uczciwość
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe – dodatkowe
  • terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i zgłaszania się pod numerem:

  • Krzysztof: +49 151 45463566

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-lesie-pilarz-CID4-IDF6aAZ.html

ID ogłoszenia: 3755fa68d033f068