€ 5 euro na godzine

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy winogronach, pielęgnacja, zbiory Tiengen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Tiengen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 13:48

Ogłoszenie prywatne – poszukiwana kobieta do sezonowej pracy w Niemczech w rolnictwie przy pielęgnacji winogron. Oferta od maja 2014 bez znajomości języka i bez doświadczenia w miejscowości Tiengen. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Miejsce pracy: Tiengen

Zarobki: 5 euro za godzinę

Obowiązki:

– praca fizyczna przy uprawie winogron

– do zadań pracownika będzie należała pielęgnacja roślin

– praca w wymiarze 12 godzin na dobę przez 7 dni w tygodniu

– zatrudnienie od połowy maja 2014

Opis ogłoszeniodawcy:

Szukam do pracy sezonowej kobiety w wieku od 30 do40 lat o wzroście 170 cm. praca zaczyna się od połowy maja. Czas pracy 12 godzin dziennie 7 dni w tygodniu . proszę dzwonić pod ten numer:

49015166938875

ID ogłoszenia: 77552f13d7cae0d6

2 komentarze na “Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy winogronach, pielęgnacja, zbiory Tiengen”

  1. Krystian 21 na 1 marca 2014 @ 21:44

    witam , jestem zainteresowana pańską ofertą. wraz z dziewczyną poszukujemy pracy na okres wakacji. szybko się uczymy jesteśmy pracowici i sumienni. Mam lat 21 a moja dziewczyna 18. posiadam doświadczenie przy pracy w polu Proszę o kontakt pod numer telefonu 603 872 169, 726656647 lub na e-maila krystian.artym@gmail.com

  2. witam,jestem zainteresowany waszą ofertą pracy wraz z kolegą 17/23 l.Mamy silna motywacje,gotowy podjąć prace od zaraz,przez cały sezon.jestesmy sprawni fizycznie w młodym wieku
    praca fizyczna nie jest nam obca, umiemy pracować w zespole.prosze o kontakt
    tel:513 555 973 lub e-mail: orzechd85@interia.pl

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: zbyszek12
  • Zarejestrowany od: 4 lutego 2014

Inne przedmioty dodane przez zbyszek12

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez zbyszek12 »