€ 9,20/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach warzyw od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 września 2019 04:11

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka w Dortmundzie. Zakwaterowanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca całoroczna przy zbiorach warzyw na hali i polu
  • zadania polegają na cięciu warzyw na polu, zbiorach
  • obowiązkiem będzie również obróbka na hali
  • koordynator zleca konkretne obowiązki – nie ma możliwości wyboru

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • przyjazne nastawienie
  • motywacja do podjęcia pracy o charakterze fizycznym
  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na minimum 2 miesiące
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zakwaterowanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy
  • przejrzyste warunki podjęcia pracy

Uwaga! nie ma opcji wyjazdu do pracy z rodziną, dziećmi czy zwierzętami.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-przy-zbiorach-od-zaraz-niemcy-CID4-IDB1dLW.html

ID ogłoszenia: 9055d6be89acb993