€ 9,19/h netto

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorze tytoniu od zaraz 2019 Saarbrücken

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Saarbrücken
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2019 04:42
  • Wygasa: 23 dni, 14 godzin

Gospodarstwo rolne z Saarbrücken zatrudni od zaraz do sezonowej pracy w Niemczech także bez znajomości języka. Oferta 2019 przy zbiorze tytoniu z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów tytoniu

Miejsce zatrudnienia: Saarbrücken, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,19 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca w gospodarstwie rolnym głównie przy zbiorze tytoniu, ale również innych pracach gospodarczych zlecanych przez przełożonego

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • dostępność na cały kontrakt
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe od jeden osoby w zespole
  • prawo jazdy kat.B wymagane jest także od jeden osoby na zespół
  • dobra kondycja fizyczna
  • sumienność, pracowitość
  • brak problemów ze zdrowiem
  • doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • tygodniowo możliwość pobierania zaliczek do 50 euro
  • na miejscu zakwaterowanie za 5,45 euro na dobę
  • pensję w gotówce lub przelewem na kontro – to do uzgodnienia z pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę 6 dni w tygodniu i około 55 godzin

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem w tytule: „ZBIÓR TYTONIU”

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem: 134463295 lub 782745508

źródło: www.bispolhr.com/pl/oferty/zbior-tytoniu-stanowiska-pracy-dla-pan-i-panow-01011970

ID ogłoszenia: 2025d5081b60a987

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.