€ 10/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech bez języka zbiory truskawek i szparagów 2022 Varrelbusch k. Cloppenburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Varrelbusch
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2022 02:22

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2022 przy zbiorach szparagów, malin i truskawek. Zatrudnienie w Varrelbusch bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów oraz truskawek

Miejscowość: Varrelbusch, k. Cloppenburga

Pensja: 10 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca od 1 kwietnia do 30 czerwca na polu przy wycinaniu szparagów
  • w szklarniach i na polu przy zbiorach truskawek oraz malin od 1 maja do 15 sierpnia
  • pracowników zaopatrzeniowych z prawem jazdy kat. B od 1 maja do 15 sierpnia
  • pomoc kuchenną

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • przyuczenie do obowiązków
  • rekrutację w języku polskim
  • dobre zarobki i wysokości zależną od wypracowywanych godzin
  • na miejscu zapewnione w cenie 14 euro dziennie zamieszkanie oraz wyżywienie – śniadanie, obiad oraz kolacja + kawa i herbata

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 697 494 054

Zgłoszenia można przesyłać poprzez źródło.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-sezonowa-wycinanie-szparagow-i-zbior-truskawek-niemcy-CID4-IDNqQSa.html

ID ogłoszenia: 26861f03109117e4