€ 7000-15000 PLN brutto

Sezonowa praca w Niemczech bez języka zbiory truskawek, malin od zaraz 2021 Erden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erden
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 czerwca 2021 01:08

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze truskawek, malin, porzeczki i borówki. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka w Erden z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę. Ogłoszenie adresowane wyłącznie do kobiet.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców

Miejsce zatrudnienia: Erden, Niemcy

Wynagrodzenie: atrakcyjne miesięcznie od 7000 do 15000 PLN brutto, zarobki obliczane są na stawce akordowej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sezonowa praca w gospodarstwie przy zbiorach owoców – malin, truskawek, borówek i porzeczek

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy z gospodarzami na miejscu
  • sezonową pracę w Niemczech od zaraz skierowaną dla kobiet
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w domach!
  • wynagrodzenie akordowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 513 768 908

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-przy-zbiorach-truskawka-malina-porzeczka-normalne-warunki-CID4-IDKlYS8.html

ID ogłoszenia: 25460d6f1a70cd02