€ 1500-2000 netto

Sezonowa praca w Niemczech bez języka zbiory warzyw od zaraz gospodarstwo z Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 listopada 2021 01:17

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz na minimum 2 miesiące przy zbiorze i pakowaniu warzyw. Zatrudnienie 2021 w Ulm dla osób bez znajomości języka i doświadczenia w rolnictwie.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów warzyw

Lokalizacja: okolice Ulm, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1500 do 2000 euro netto! NA RĘKĘ

Opis stanowiska pracy:

  • praca w gospodarstwie rolniczym na polu i na hali przy warzywach
  • obowiązkiem będzie zbiór, pakowanie do skrzynek/folii marchwi, sałaty, rzodkiewki

Oczekiwania:

  • dostępność na minimum 2 miesiące
  • dobra kondycja fizyczna
  • wiek w przedziale od 18-60

Oferujemy:

  • zamieszkanie – bez pokojów dla par! Panie kwaterowane są z paniami, panowie z panami, nie ma wyjątków!
  • zatrudnienie na okres 2 miesięcy z opcją podjęcia stałego zatrudnienia na rok
  • przyjazne warunki i rodzinna atmosfera
  • praca w gospodarstwie i z szefową Polką
  • dobre zarobki w zależności od pogody oraz wypracowywanych godzin
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania telefonicznie, pod numerem:

  • +49 152 11877780

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbiory-warzyw-w-niemczech-szefowa-polka-CID4-IDL7iQl.html

ID ogłoszenia: 2816187a07b0a0c7