€ 4500-9000 PLN

Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka przy kwiatach Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Westfalia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2018 04:40
  • Wygasa: 22 dni, 10 godzin

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w ogrodnictwie przy sadzeniu, przesadzaniu, pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Westfalia – Niemcy, część przy granicy z Holandią

Pensja: 4500 do 9000 PLN miesięcznie

Obowiązki:

  • praca fizyczna w ogrodnictwie przy kwiatach – przy daliach, różach, storczykach czy chryzantemach
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę przy cebulkach, sadzeniu, przesadzaniu, ścinaniu, układaniu kompozycji, pakowaniu i przygotowywaniu do transportu
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę w dogodnych godzinach
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w pełni wyposażonych domkach jednorodzinnych
  • bezpłatne przejazdy

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem: 95 757 97 57

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

źródło: https://www.olx.pl/oferta/niemcy-praca-przy-kwiatach-przy-granicy-z-holandia-CID4-IDvV6i3.html#ddcc43cbcb

ID ogłoszenia: 9855bdf32963af09

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka przy kwiatach Westfalia”

  1. Witam jestem zaintetesowana prosze o kontakt 539802820 lub na adres email tkumpa@ wp.pl

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.