€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka zbiory szparagów 2022 k. Lubeki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lutego 2022 02:29

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2022 przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie k. Lubeki dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Odpłatne zamieszkanie z obiadami zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Miejscowość: okolice Lubeki, 23911 Salem, Niemcy

Termin: od kwietnia do II połowy czerwca 2022

Pensja: na akord

Obowiązki:

  • praca polowa przy zbiorze – wycinaniu szparagów

Oczekiwania:

  • zatrudnienie dla gospodyń dobowych, studentów, emerytów lub rencistów
  • gotowość do zabrania ze sobą dowodu, ręczników, przyborów higienicznych, kaloszy, kapci, odzieży do pracy – również przeciwdeszczowych, ręczników roboczych

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zamieszkanie oraz obiady to koszt 10 euro/doba od osoby – 6 os pokoje, telewizor, wyposażona wnęka
  • kuchenna
  • wsparcie opiekuna grupy
  • opieka na miejscu – jeżeli trzeba to zabranie do lekarza

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać przez źródło.

źródło: www.hofkaiser.de/informacje/

ID ogłoszenia: 44861ffec8bca710