€ stawki akordowe

Sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka przy zbiorach truskawek 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Purkshof
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 00:24

Poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Oferta z Purkshof bez znajomości języka i doświadczenia na plantacji.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do zbioru truskawek

Miejsce pracy: Purkshof

Wynagrodzenie: obowiązują stawki akordowe – 0,8 euro za zebrany kilogram truskawek

Obowiązki:

  • Zadania fizyczne polegające na ręcznym zbiorze truskawek. Praca w Gospodarstwie rolnym o powierzchni 300 ha na której większość zajmują tunele foliowe i kopce.
  • Dzień pracy wygląda następująco: 4.00 – zbiórka, pobranie pakietów śniadaniowych, 4.15 – rozpoczęcie pracy, 12:00 – przerwa obiadowa z ciepłym posiłkiem 16:00 – zejście z pola.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja i siła
  • brak jakichkolwiek problemów zdrowotnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorach truskawek
  • brak problemów z wypracowywaniem norm dziennych
  • zręczność
  • totalny zakaz nadużywania alkoholu oraz palenia papierosów – palenie wykluczone ze względów bezpieczeństwa podczas pracy na polu
  • bardzo ważne jest zabranie kompletów ubrań i kosmetyków na każdą możliwość pogodową

Oferujemy:

  • bardzo dobre zaplecze socjalne
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • w razie potrzeby zapewniona jest pomoc lekarska
  • możliwość wypożyczenia kurtki i spodni przeciwdeszczowych (10 euro sezon)
  • dobre warunki zakwaterowania
  • zaliczka w wysokości 20 euro możliwa jest do pobrania raz w tygodniu
  • kolacje pracownicy organizują sobie samodzielnie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę: http://www.karls.pl/index.html

ID ogłoszenia: 32454e71d204332d

10 Odpowiedzi na “Sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka przy zbiorach truskawek 2015”

  1. Witam
    Jestem zainteresowana tą ofertą pracy, mogłabym jechać wraz z dwoma koleżankami, pracowałyśmy już przy zbiorach truskawek.
    Mój nr. 669946741

  2. mazia194b na 23 lutego 2015 @ 10:27

    Jesteśmy zainteresowani z chłopakiem oferta pracy,mozemy jeszcze zabrać jedna lub dwie o soby,mamy doswiadczenie,własny samochód i możliwość wyjazdu od zaraz nr tel 886369887

  3. Mateusz1992-1999 na 23 lutego 2015 @ 11:16

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy, jestem gotowy wyjechać od zaraz.
    Mam 23 lata bardzo dobrą kondycję i siłę, nie mam żadnych problemów zdrowotnych.
    Mam doświadczenie w pracy przy zbiorach truskawek oraz innych owoców i warzyw.
    Mój nr 793 171 696
    e mail Mateusz-juryniec@wp.pl
    Bardzo proszę o kontakt

  4. marzena35 na 23 lutego 2015 @ 19:02

    Witam
    Jestem zainteresowany tą ofertą pracy,pracowałem już w sezonie przy truskawkach
    mój nr. 785 245 821
    proszę o odpowiedz

  5. Damian321 na 23 lutego 2015 @ 21:37

    Witam.
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą sezonową na okres czerwiec lipiec mamy po 19 lat kończymy w tym roku szkołę zawodową.
    Proszę o kontakt i dalsze wskazówki na e-mail damian2341@t.pl
    z góry dziękujemy.

  6. mysza007 na 1 marca 2015 @ 14:13

    Witam
    Jestem zainteresowana mogłabym jechać z dwiema koleżankami ,mamy doświadczenie w zbiorach truskawek
    Proszę o kontakt : gonie20133@gmail.com

  7. alicja51 na 3 marca 2015 @ 13:56

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy tel 518906203 e-mail alicja240462@interia.pl .

  8. praca100 na 4 marca 2015 @ 18:44

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam

  9. Hertos99 na 21 marca 2015 @ 16:30

    witam Jestem zainteresowany ofertą pracy tel.663423185

  10. ewelina21 na 30 marca 2015 @ 22:15

    Witam ,
    Bardzo jestem zaiteresowana ta praca , mam 22 lata jestem pracowita i uczciwą dziewczyną. Mam doswiatczenie gdyż rok temu byłam na truskawkach w niemczech , i niemiałam zadnych kłopotów. Bardzo prosze o kontakt . 501813440