€ 8,84/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech dla par od zaraz przy zbiorze kapusty, sałaty, selera Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2018 05:09

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla par przy zbiorach warzyw – kapusty, sałaty, rzodkiewki, selera, pora. Oferta 2018 z gospodarstwa we Frankfurcie nad Menem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Pensja: 8,84 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja:Frankfurt nad Menem, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorze i sadzeniu kapusty, sałaty, rzodkiewki, porów, selerów itp.
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy rolniczej
  • dostępność na ok, 3 miesiące
  • wysoka motywacja do podjęcia pracy w Niemczech
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zarobki w wysokości 8,84 euro brutto na godzinę
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • zamieszkanie zorganizowane w kontenerach mieszkalnych w cenie 3 euro od osoby za dobę
  • możliwość wypracowania 50 do 60 godzin tygodniowo

Aplikacja:
Zainteresowanych, zapraszamy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

13 4463295 lub 782745508

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorze-kapusty-salaty-selera-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 9485b86ddde65703