€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech Kolonia od zaraz przy zbiorach truskawek gruntowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 02:02

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech na plantacji przy zbiorze truskawek gruntowych. Od zaraz oferta z Kolonii skierowana do kobiet bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy
Stawka godzinowa: obowiązują stawki akordowe w wysokości 0,70 euro za kilogram, w zależności od pracy osoby zatrudnionej stawka miesięczna to około 1000 – 1500 euro netto miesięcznie

Zadania:

  • zbiór truskawek na polu
  • inne zadania rolnicze

Oczekiwania:

  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem
  • sumienność, zorganizowanie, odpowiedzialność
  • bycie uczniem/studentem, emerytem, rencistą, lub osobą zgłoszoną do ubezpieczenia przez członka rodziny
  • możliwość zbierania minimum 12 kilogramów owoców w ciągu godziny
  • pozostanie na cały okres zbiorów

Oferujemy:

  • raz w tygodniu możliwość pobrania zaliczki w wysokości 100 euro na tydzień
  • zatrudnienie również dla grup
  • około 40-70 godzin pracy miesięcznie
  • praca 6 dni w tygodniu
  • wyjazdy realizowane we wtorki i piątki
  • pracę na około 6-7 tygodni
  • zamieszkanie w cenie 8,60 euro na dobę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania CV na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem: Truskawki Niemcy

Koniecznie prosimy o zaznaczenie dogodnego terminu wyjazdu:

  • 22 lipca – 31 sierpnia
  • 22 lipca – 12 września
  • 1 sierpnia – 16 września
  • 2 września – 14 października

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/zbiory-truskawek-niemcy-3-2-2/

ID ogłoszenia: 4475959192523296

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.