€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech od czerwca 2018 zbiory truskawek i agrestu Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Vechta
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2018 05:48

Aktualnie poszukujemy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od czerwca 2018. Zatrudnienie w Vechta przy zbiorze truskawek i agrestu dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Rozpoczęcie: od czerwca 2018

Miasto: Lutten, Vechta, Holandia

Pensja: na akord lub stawka godzinowa w wysokości 8,68 euro netto

Obowiązki:

  • głównie praca polowa przy zbiorze truskawek, który odpłatny jest na akord
  • po skończeniu pracy przy zbiorach możliwe są dodatkowe zadania przy słomowaniu czy pieleniu

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech na podstawie legalnej umowy
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • zorganizowane zakwaterowanie w 3-4 osobowych mieszkaniach, pracownicy mają dostęp do wspólnych łazienek, kuchni, pralek
  • zgrany zespół i pracę w dobrej atmosferze

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt z numerami poniższymi:

  • 888 238 165
  • +49 1577 0977666

źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/praca-sezonowa-w-niemczech-przy-zbiorze-truskawek-i-agrestu-czerwiec-2018-lutten-vechta/

ID ogłoszenia: 8045ac6916695b1a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.