€ do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech od lipca 2016 zbiory borówki na plantacji Mötzow

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mötzow
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 25 lutego 2016 05:13

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech dla Polaków przy zbiorze borówek na plantacji w Mötzow. Zatrudnienie od lipca 2016 dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru borówek

Lokalizacja: Mötzow

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Start: od lipca 2016

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownicy będą odpowiedzialni za ręczny zbiór owoców miękkich jakimi są borówki na plantacji.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia sezonowej pracy od lipca 2016
  • wytrzymałość do pracy fizycznej
  • zdyscyplinowanie
  • brak problemów z wypracowywaniem norm dziennych
  • konieczność dostosowania się do regulaminu miejsca pracy i zamieszkania

Zapewniamy:

  • przerwę z ciepłym obiadem
  • zakwaterowanie na miejscu z dostępem do łazienek, kuchni oraz pralek
  • każdy pracownik zostaje objęty ubezpieczeniem

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-borowki-motzow-od-lipca-2016/

ID ogłoszenia: 6056ce281f780af

8 Odpowiedzi na “Sezonowa praca w Niemczech od lipca 2016 zbiory borówki na plantacji Mötzow”

  1. monikanie na 25 lutego 2016 @ 18:20

    Witam, jestem zainteresowana pracą przy zbiorze borówek. Mam już doświadczenie przy zbiorze malin w Niemczech. Chciałabym przyjechać do Państwa z jedną lub dwiema koleżankami (czułabym się lepiej z dala od domu), oczywiście wszystko zależy od Państwa. Jestem młodą 23-letnią kobietą nie posiadającą żadnych zobowiązań (podobnie jak koleżanki), nie zostawiam dzieci w Polsce, więc jestem w pełni dyspozycyjna. Ciężkiej pracy się nie boję, w Polsce aktualnie pracuję fizycznie jako listonosz. Proszę o kontakt i informacje czy miałaby to być praca na akord czy na godzinę oraz jaką stawkę Państwo proponują? Pozdrawiam i proszę o kontakt mailowy pod adresem monikaniedzwiedzinska@yahoo.com .

  2. Witam, jestem zainteresowana pracą.Mam doświadczenie. Chętnie chcę pracowac. Prosze o kontakt svkucherenko1@gmail.com lub tel: 530-156-659

  3. bkwiatkowska1113 na 7 marca 2016 @ 22:12

    Witam, jestem zainteresowana pracą przy zbiorze borówek. Chciałabym przyjechać do państwa z jedną koleżanką. Bardzo zależy mi na tej ofercie prac. Jestem osobą pracowitą sumienną, odpowiedzialną energiczną i punktualną . Mam 19 lat . Proszę bardzo o kontakt bkwiatkowska1113@interia.pl
    tel:791597495

  4. Czy są jeszcze wolne miejsca?
    Byłabym zainteresowana.
    Pozdrawiam.

  5. Gdyby do lipca ktoś zrezygnował chętnie pojadę ZA,nie pracuje w Polsce ,bardzo chetnie pojechałabym sama lub z jakąś panią z Dolnego Sląska, proszę o kontakt wcześniejszy na e maila ela55517@wp.plBardzo mi zależy na pracy.Pozdrawiam!

  6. Witam,
    jestem zainteresowana Państwa ofertą. Czy są jeszcze wolne miejsca? Bardzo proszę o odpowiedź.
    tel: 690050085 Pozdrawiam.

  7. Patrycja1313955 na 4 czerwca 2016 @ 19:11

    Witam również jestem zainteresowana tą ofertą pracy . Mam doświadczenie przy zbiorach borówki … Prosze o kontakt tel : 887 333 512 , e-mail: patrycja1313955@o2.pl Pozdrawiam

  8. marlena-herman na 5 czerwca 2016 @ 22:27

    Witam,
    czy oferta jest aktualna? Jestem zainteresowana wraz ze znajomymi, łącznie 3 osoby. Proszę o kontakt: 609 536 980 lub mailowo: marlena-herman@wp.pl