€ 1300 euro brutto/mc

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorze rokitnika zwyczajnego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 00:46

Aktualna propozycja sezonowej pracy w Niemczech dla 4 mężczyzn przy zbiorach rokitnika zwyczajnego. Oferta dla pracowników fizycznych od zaraz. Preferowane zgłoszenia od mężczyzn.

Stanowisko: Pracownik do zbioru rokitnika pospolitego

Lokalizacja: Niemcy

Zarobki: 1300 euro brutto/mc

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • Zbiór rokitnika zwyczajnego

Oczekiwania:

  • oferta skierowana do mężczyzn
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • dobra znajomość języka niemieckiego dla 2 osób (na 4 pracowników)
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy na ok 6 do 8 tygodni
  • Jeden z Panów musi posiadać prawo jazdy oraz własny samochód

Oferta:

  • zatrudnienie sezonowe
  • oferta pracy na 6 do 8 tygodni
  • zarobki w wysokości 1300 euro brutto miesięcznie
  • 48 h pracy tygodniowo
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie

Aplikacja:
Zgłoszenie w języku niemieckim wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres: praca@jeople.de
Wiadomość należy zatytułować: „sanddornernte”

źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-zbieraniu-rokitnika-zwyczajnego-id235248.html

ID ogłoszenia: 80253dbeffa3490c

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorze rokitnika zwyczajnego”

  1. witam jestem zainteresowany podjeciem pracy i wyjazdem w ciagu nalblizszych dni,jezyk niemiecki komunikatywny plus doswiadczenie w zbiorach i roznych tego typu pracach polowych,wyksztalcenie srednie.Jesli ktos bylby zainteresowany prosze o kontakt zemna pod num.48739510985