€ do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach w ogrodnictwie 2020 od zaraz Straelen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Straelen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2019 05:17

Od zaraz zatrudnienie w Straelen z bezpłatnym zakwaterowaniem. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach w ogrodnictwie bez języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Miejsce zatrudnienia: Straelen, Niemcy (blisko granicy z Holandią)

Pensja: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • praca w ogrodnictwie przy przesadzaniu, sadzeniu, ścinaniu, przygotowywaniu kompozycji, czyszczeniu i pakowaniu

Oczekiwania:

  • pracowitość, zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będą zgłoszenia od studentów/studentek

Zapewniamy:

  • pełne wsparcie w tym pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • zatrudnienie bez znajomości języka
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę w dogodnych godzinach
  • przyjazną atmosferę
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonych domkach jednorodzinnych
  • bezpłatne przejazdy do pomiędzy pracą a zakwaterowaniem

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy ko kontaktowania się z nami telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 12:00, pod numerem:

  • +48 95 757 97 57

źródło: https://gratka.pl/praca/pracownik-ogrodnictwa/ob/8224355

ID ogłoszenia: 4845c321111ccf24

3 komentarze na “Sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach w ogrodnictwie 2020 od zaraz Straelen”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany pracą 603991729

  2. Krzysztof87 na 7 stycznia 2019 @ 12:28

    Witam 2 osoby zainteresowane praco prosze o kontakt 603035323

  3. Klaudia Bednarska na 12 stycznia 2019 @ 12:12

    Witam 2 osoby zainteresowane dostępność od zaraz .
    kontakt 724110791