€ 8 euro/h

Sezonowa praca w Niemczech przy warzywach – zbiory od stycznia 2016 bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiace
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 02:06

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw takich jak koper, pietruszka, szczypior. Zatrudnienie w Dortmundzie bez znajomości języka już od stycznia 2016.

Poszukujemy osoby do pracy sezonowej na rok 2016 w Niemczech przy zbiorach warzyw takich jak:koper, pietruszka,szczypior. Zatrudniamy pracownikow w okresie od stycznia do grudnia bez znajomosci jezyka niemieckiego na okres 3 miesiecy.

Pracownik ma za zadanie zbieranie warzyw z pola, ktore trafiaja nastepnie na hale i zostaja przesortowane.

Wymagamy:
-szybkosc wykonywania zadania
-doswiadczenie na danym stanowisku
-bardzo dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:
-zapewniamy niemiecka umowe pracy
-bezpieczenie
-platne miejsce zamieszkania
-w pierwszych dniach zapewniamy przeszkolenie

Osby zainteresowane zapraszamy do przeslania CV ze zdieciem na adres e-meil:arbeit@malzahn-gartenbau.de

ID ogłoszenia: 811569c0df55cd97

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech przy warzywach – zbiory od stycznia 2016 bez języka Dortmund”

  1. Witam

    Jestem zainteresowana praca od zaraz wraz z kolezanka podaje numer tel +48 532 631 865