€ 8,60 euro/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach borówek 2017 Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2017 02:44

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców borówki amerykańskiej na plantacji z okolic Hannoveru. Oferta dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Czas trwania umowy: od 7-8 lipca do 20 sierpnia, mniej więcej 6 tygodni
Miasto: okolice Hannoveru, Niemcy
Zarobki: 8,60 euro/h brutto

Zakres zadań:

  • praca wykonywana będzie ręcznie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbiór i pakowanie owoców
  • inne prace rolnicze
  • obowiązują limity na godzinę należy zbierać nie mniej niż 6-7 kg owoców

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja
  • aktualny status studenta, bycie emerytem/rencistą lub osobą zgłoszoną do ubezpieczenia przez członka rodziny
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • około 30-50 godzin pracy na tydzień (ilość zależna od pogody)
  • możliwość pobierania zaliczek w wysokości 50 euro raz na tydzień
  • premię za wydajność
  • w cenie 7 euro/doba zorganizowane jest zamieszkanie w 4 osobowych kontenerach mieszkalnych z WC, pralką, prysznicem, kuchenką, lodówką
  • przejazdy do sklepów i na pole
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Borówka amerykańska NIEMCY” na adres:

  • niemcy@bispol.com

źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/zapisy-zbiory-borowki-amerykanskiej-spotkanie-jaslo-2/

ID ogłoszenia: 77559415db7b942e