€ na akord

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach borówki na wakacje 2018 Osnabrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Osnabrück
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2018 05:12

Oferta sezonowej pracy w Niemczech na wakacje 2018 przy zbiorze borówki amerykańskiej. Zatrudnienie od lipca bez znajomości języka i doświadczenia w Osnabrück. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów borówki

Umowa: na wakacje 2018

Pensja: na akord w wysokości około 1,20 euro za zebrany kilogram

Miejsce zatrudnienia: Osnabrück, Niemcy

Zakres zadań:

  • fizyczna praca na plantacji przy zbiorze owoców miękkich

Oczekiwania:

  • aktualne posiadanie statusu ucznia/studenta/emeryta albo gospodyni domowej
  • pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy sezonowej

Zapewniamy:

  • przejazdy do większych sklepów
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 4 euro za nocleg oraz za obiad 3 euro dziennie
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • pracę od lipca do września 2018

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • [ogłoszenie wygasło]

źródło: olx.pl

ID ogłoszenia: 215b1d8be9bedf5