€ do ustalenia

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach jabłek w sadzie Budziszyn 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Budziszyn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 03:33

Poszukujemy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców twardych-jabłek. Zatrudnienie w sadzie z Budziszyna dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek

Lokalizacja: Budziszyn

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Fizyczna praca w sadzie przy zbiorach owoców twardych.
  • Pracownik zrywa owoce z drzew oraz zbiera spady.
  • Niezbędne będzie korzystanie z chwytaka.

Oczekiwania:

  • obowiązkowym warunkiem jest posiadanie doświadczenia w pracy przy zbiorach
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.T
  • wysoka motywacja jest wskazana
  • sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na umowie podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu mailowego. Zgłoszenie należy przesłać elektroniczne na poniżej podany adres:
find-work.1496119@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-do-zbioru-jablek-id309016.html

ID ogłoszenia: 64559d9167b9ac9

3 Odpowiedzi na “Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach jabłek w sadzie Budziszyn 2015”

  1. Witam jestem studentem, posiadam doswiadczenie przy zbiorach , pracach ogrodowych oraz w polu. Jestem dobrym pracownikiem sumiennym, oraz uczciwym.
    Jestem zainteresowany tą ofertą, prosze o szybki kontakt telefoniczny: 662 571 644.

  2. wojtekpl1981 na 12 lipca 2015 @ 14:29

    Witam jestem zainteresowany tą pracą mam duże doświadczenie przy zbiorach od kilku lat jeżdzimy z dziewczyną na zbiory jabłek i innych owoców. Pracowaliśmy także przy sortowaniu.Proszę o kontakt pod numerem tel 570 087 343 lub na email wojtekpl1981@wp.pl Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

  3. Jestem zainteresowany. Mam 19 lat, dobrze zbudowany, energiczny, wytrzymały, zdeterminowany i gotów do pracy od zaraz ! W pełnej aktywności fizycznej co na pewno się przełoży w pracy przy zbiorach :) proszę o kontakt 015117206049