€ do ustalenia

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach jabłek Zgorzelec od zaraz 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zgorzelec
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2015 04:44

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego do zbioru jabłek w Zgorzelcu, blisko granicy z Polską (Görlitz).

Stanowisko: Pracownik do zbioru jabłek

Miejsce pracy: Görlitz – Zgorzelec, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą

Opis stanowiska pracy:

  • Praca fizyczna w sadzie przy zbiorach oraz sortowaniu owoców twardych.

Oczekiwania:

  • przynajmniej jedno-sezonowe doświadczenie w pracy przy zbiorach
  • niewymagana jest znajomość języka niemieckiego
  • konieczna jest możliwość przyjechania własnym samochodem
  • zamieszkanie w pobliżu Zgorzelca – praca wyłącznie dla osób dojeżdżających, brak możliwości zakwaterowania na miejscu

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • pracę sezonową
  • wysokie stawki godzinowe
  • pracę dla osób zamieszkujących w Zgorzelcu lub okolicach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy przesyłać dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 89755c76d6090fa0

3 komentarze na “Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach jabłek Zgorzelec od zaraz 2015”

  1. Ewelinaaa17 na 16 sierpnia 2015 @ 20:34

    Witam jestem bardzo zainteresowana praca. Proszę o kontakt 725822362. ewciaaa1407 @gmail.com

  2. lukaszmpaq1 na 19 sierpnia 2015 @ 16:31

    witam jestem zainteresowany praca prosze o kontakt lukaszmpaq@wp.pl

  3. nikola2054 na 20 sierpnia 2015 @ 08:36

    Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt miałam doświadczenie w zbieraniu jabłek. posiadam prawojazdy i własny samochód email nikola2054@wp.pl