€ 2,20-3 euro za 5 kg

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach truskawek od zaraz Ermke 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ermke
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 czerwca 2017 01:24

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorze truskawek. Zatrudnienie sezonowe w Ermke dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatnie zamieszkanie i obiad.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Miejsce zatrudnienia: 49696 Ermke , Roogenkamp 5, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: 2,20 do 3 euro za 5 kilogramów

Obowiązki:

  • rozpoczęcie codziennie od 5:30, pierwsza przerwa śniadaniowa od 9:00 trwa 30-45 minut, kolejna obiadowa rozpoczyna się od 12:15 i trwa godzinę, później o 17 na podwieczorek, trwa ona około 30-45 minut, zakończenie pracy kolo 20 lub wcześniej

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy przy zmiennych warunkach atmosferycznych
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • wypełnianie obowiązków, zaangażowanie
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • średnio około 1300-2400 euro netto miesięcznie
  • raz na tydzień możliwość pobierania zaliczek
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę 7 dni w tygodniu
  • zamieszkanie w 4 osobowych pokojach plus codzienny obiad koszt dobowy to 8 euro

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 866593d698ec5567