€ 9,84/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze pomidorów i papryki od zaraz szklarnia Torgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Torgau
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 04:25

Aktualna propozycja zatrudnienia w Torgau bez znajomości języka. Sezonowa praca w Niemczech od zaraz przy zbiorze warzyw w szklarni – pomidorów i papryki. Zakwaterowanie w dobrych warunkach na miejscu (bezpłatnie).

Stanowisko: Pracownik do zbiorów warzyw

Miejsce zatrudnienia: Torgau, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,84 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska pracy:

  • zbiór papryki i pomidorów
  • inne zadania w szklarni – kontrola nawadniania, szczepienie, prace pielęgnacyjne i porządkowe

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie
  • samodzielność
  • zdyscyplinowanie
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na czas określony
  • wsparcie koordynatora Polaka

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „szklarnia/12/2018″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 8595c117dbba967f

6 komentarzy na “Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze pomidorów i papryki od zaraz szklarnia Torgau”

  1. Monika1111 na 8 stycznia 2019 @ 10:35

    witam jestem zainteresowana ofeta prosze o kontakt tel 783173752

  2. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt 692-794-447.

  3. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt. 518428286

  4. Dzień dobry,
    Wraz z dziewczyną, jesteśmy zainteresowani ofertą pracy na szklarni. Posiadamy ponad dwuletnie doświadczenie w pracy przy pomidorach. Jesteśmy gotowi na wyjazd w ciągu 3 dni. Posiadamy własny samochód. Niestety nie możemy wysłać maila: „Wiadomość nie została dostarczona, ponieważ nie znaleziono adresu odbiorcy (zuver-cv@consultant.com) lub odbiorca nie może odebrać wiadomości. Prosiłbym o kontakt telefoniczny 881798783 bądź podanie innego adresu email.
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Siołek

  5. Iza.gutkowska na 12 stycznia 2019 @ 11:47

    Para z ponad dwuletnim doswiadczeniem prosi o kontakt tel. +48 881798783

  6. Nathaleczka na 15 stycznia 2019 @ 12:58

    Jestem zainteresowana!

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.