€ 8,50/h

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze szparagów i truskawek 2019 Nienhagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Nienhagen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 stycznia 2019 04:41

Propozycja zatrudnienia przy zbiorach truskawek i szparagów w Nienhagen. Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2019 dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Nienhagen, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro na godzinę pracy

Termin: szparagi zbieranie są od kwietnia do połowy czerwca a truskawki od maja do około 25 czerwca

Obowiązki:

  • praca polowa przy zbieraniu warzyw oraz owoców

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • osoby zainteresowane zbiorem szparagów muszą mieć możliwość zorganizowania sobie przejazdów na pole we własnym zakresie

Oferujemy:

  • pracę pięć dni w tygodniu
  • pensja dzienna to około 100 euro dziennie w zależności od wydajności
  • uczciwe wynagrodzenie
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie ww cenie 5 euro dziennie
  • zapewniony zwrot kosztów za przejazd – paliwo + amortyzacja

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem: 668 438 241

źródło: https://www.olx.pl/oferta/praca-sezonowa-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-CID4-IDxczfh.html#ec35fa6084

ID ogłoszenia: 9745c28ff57144a1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.