€ 9,19/h netto

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze truskawek, malin bez języka 2019 Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 06:25

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od maja 2019 przy zbiorach malin i truskawek. Zatrudnienie na plantacji z Bremen również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,19 euro netto na godzinę pracy

Termin: od 15.05.2019 do 20.07.2019

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy zbiorach owoców miękkich
  • zbiory malin i truskawek

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od pań, osób na utrzymaniu, rencistów i studentów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie
  • dostępność w podanym terminie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe od 10 maja 2019 do 20 lipca 2019
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 6 euro za dobę

Warunek: konieczność osobistego stawienia się w siedzibie firmy w celu podpisania umowy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, proszeni są o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres:

  • [ogłoszenie nieaktualne]

ID ogłoszenia: 6445c6dbadba7e85