€ 8,84/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech zbiory marchwi, sałaty, kapusty Bamberg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bamberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 lipca 2018 05:35

Od zaraz potrzebne osoby do sezonowej pracy w Niemczech do sadzenia i zbioru warzyw – kapusty, sałaty, marchwi, selerów, rzodkiewki. Zatrudnienie 2018 bez języka w Bamberg na plantacji.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce zatrudnienia: Bamberg, Niemcy

Liczba wakatów: 3

Stawka godzinowa: 8,84 euro brutto czyli w przeliczeniu około 6,25 euro do ręki na godzinę

Obowiązki:

  • praca fizyczna, sezonowa na polu przy sadzeniu oraz zbiorze warzyw – selerów, porów, marchwi, rzodkiewki, kapusty, sałaty
  • wykonywanie prac bieżących – zlecanych przez przełożonego
  • praca na zewnątrz w różnych warunkach atmosferycznych

Wymagania:

  • dostępność na cały okres trwania kontraktu
  • czynne prawo jazdy kat.BR i B od jednej osoby
  • doświadczenie w podobnej pracy rolniczej konieczne
  • konieczność zabrania ze sobą odzieży, obuwia

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe
  • dobre zarobki
  • pracę w wymiarze 50 godzin w tygodniu
  • zamieszkanie w cenie 95 euro miesięcznie
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • za 650 zł pracownik ma zorganizowany bilet, polisę i wsparcie biura

Aplikacja:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem: 13 4463295 lub 782745508

źródło: http://pracownicy.bispolhr.com/pl/oferty/19/sadzenie_i_zbior_warzyw__13_lipca_

ID ogłoszenia: 1885b4f91e352eb0

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.