€ 9 euro brutto/h

Sezonowa praca w Niemczech zbiory ogórków, pomidorów, sałaty od zaraz Radebeul

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Radebeul
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 czerwca 2017 01:56
  • Wygasa: 6 dni, 1 godzina

Propozycja zatrudnienia w Radebeul dla Polaków przy zbiorach pomidorów, sałaty, ogórków i kapusty. Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz do 30 października 2017.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw
Miasto: Radebeul, Niemcy
Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca przy samodzielnym zbiorze lub pielęgnacji warzyw – ogórków, sałaty, pomidorów, kapusty

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • umiejętność utrzymywania czystości na stanowisku
  • motywacja
  • zamiłowanie do ogrodnictwa
  • nawet minimalna znajomość owoców i warzyw

Zapewniamy:

  • wdrożenie w zadania
  • pracę na pełen etat
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy do 30 października 2017
  • zatrudnienie bez agencji bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • dobre zarobki
  • odpłatne zamieszkanie w 2 osobowych kontenerach mieszkalnych, koszt miesięczny to 50 euro od osoby
  • w dni pracy zapewniony jest odpłatny obiad regeneracyjny

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: +49 2173 99 39 144 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16.

Można również aplikować poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 42859465d7123b09

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Niemczech zbiory ogórków, pomidorów, sałaty od zaraz Radebeul”

  1. Witam jestem zainteresowany robota bylo by 5 osób