€ 6,40 brutto

Sezonowa praca w Niemczech zbiory śliwek bez znajomości języka Bochum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bochum
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: sierpień-wrzesień
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 lipca 2014 02:54

Gospodarstwo sadownicze w Bochum poszukuje zbieraczy owoców do pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz zbiory śliwek dla studentów z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: zbieracz owoców
Miejsce pracy: okolice Bochum
Zarobki: 6,40 euro brutto za godzinę + premia wydajnościowa
Liczba wakatów: 10
Start: początek sierpnia 2014

Zadania:
Fizyczna praca w sadzie przy zbiorach owoców z drzewek ręcznie lub z pomocą specjalnego zbieraka na tyczce. Owoce w wyższych partii zbierane są na drabinach. Układanie owoców w skrzynkach do transportu.

Wymagania:
- brak lęku wysokości
- motywacja do ciężkiej pracy
- dyspozycyjność w okresie sierpień – wrzesień
- mile widziane osoby mogąca przyjechać własnym autem
- atutem będzie doświadczenie przy zbiorach owoców

Oferujemy:
- bezpłatne zakwaterowanie we w pełni wyposażonych domkach letniskowych
- atrakcyjną stawkę godzinową oraz premie dla najlepszych zbieraczy
- możliwość pracy w soboty
- wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
- brak opłat za rekrutację po stronie agencji

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „zbiory śliwek Bochum”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 16753c3261d094e0

20 Odpowiedzi na “Sezonowa praca w Niemczech zbiory śliwek bez znajomości języka Bochum”

  1. Wita jestem zintarasowany waszym ogloszaniem proszę o kontak na e-mail majchrzyckikonrad@gmail.com

  2. zibieracze93-95 na 14 lipca 2014 @ 18:21

    Witam jestem zainteresowany wraz z koleżanką waszym ogłoszeniem. Jesteśmy doświadczeni w zbiorach owoców. Proszę o kontakt na mail sebastianmiskiewicz255063@gmail.com

  3. zglogoska88@wp.pl na 14 lipca 2014 @ 20:41

    Wspólnie z narzeczonym jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.
    Obecnie przebywamy na terenie Niemiec oraz posiadamy własne auto.
    Numer tel. do kontaktu: 0048 502646743

  4. Witam, jestem zainteresowany ogłoszeniem.
    Posiadam doświadczenie przy zbiorach oraz znam język angielski.
    Prosze o kontakt e-mialowy malecky94@gmail.com

  5. justyncia1994 na 15 lipca 2014 @ 19:47

    Witam wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani wasza oferta. Prosze o kontakt e-mail.
    justyska19021994@gmail.com

  6. Witam, ja i mój kolega jesteśmy zainteresowani ofertą i zdeterminowani aby podjąć tę pracę. Proszę o kontakt na podany e-mail : lukasz.mrluck@gmail.com

  7. Witam jestem bardzo zainteresowana państwa ogłoszeniem gdyż zbieram na studia prosze o kontakt email: kaja131@amorki.pl

  8. Witam nazywam się Jakob jestem studentem mam 21 lat. 7 lat mieszkałem w Niemczech dlatego nie mam żadnego problemu z komunikacją ostatnie 3 sezony pracowałem w Emsflower przy zbiorze warzyw oraz roślin. Jestem uczciwy pracowity i z wielką chęcią podejmę pracę. Proszę o kontakt. Mój mail : bany@onet.pl

  9. etiienne na 17 lipca 2014 @ 09:57

    wysłałam e-maila z CV w języku niemieckim oraz polskim. Jestem zainteresowana ofertą pracy.
    mój e-mail: sylwia23512@wp.pl

  10. Boogusia na 17 lipca 2014 @ 12:10

    Witam wraz z chlopakiem i dwojgiem znajomych jestesmy zainteresowani wasza oferta. Prosze o kontakt na mail bogus1993@vp.pl.

  11. Rafal Michalak na 17 lipca 2014 @ 15:20

    Witam,
    jestem zainteresowany Państwa ofertą. Student, bez nałogów i z dużą chęcią do pracy. Proszę o kontakt : rafal.michal.michalak@gmail.com

  12. mateusz.sz. na 18 lipca 2014 @ 21:24

    Witam, razem z dziewczyną i dwójką znajomych jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Możliwość przyjechania do pracy własnym samochodem. Proszę o kontakt na mail: sz.mateusz@op.pl

  13. Witam,jestem zainteresowany wyjazdem na ten okres.Jestem osobą odpowiedzialną i sumienną.Proszę o odpowiedź :igor200796@interia.pl

  14. Jestem zainteresowany z kolegą. Potrzebujemy strasznie tej prace. Jestesmy doswiadzczeni w zbiorach. Prosze o kontakt tomekolchawa1@interia.pl

  15. colaxlola na 19 lipca 2014 @ 19:09

    Witam. Wraz z chłopakiem oraz ojcem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Dobrze posługujemy się językiem niemieckim, mamy silną motywację oraz rzetelnie wypełniamy obowiązki, jesteśmy pracowici. Proszę o kontakt na gmail ; sikkaro@gmail.com

  16. Witam, jestem zszokowany i bardzo zainteresowany Państwa propozycja, jestem dyspozycyjną i bardzo rzetelna osoba, pracowałem już przy pracach sezonowych przy zbiorach śliwek przez 3 lata. Prosze o kontakt telefoniczny: 726 326 091 bądz e-mailowy:
    j-piotrowsky21935@wp.pl
    Mam nadzieję iż Państwo pozytywnie rozpatrzą moja ofertę. Pozrawiam

  17. skotii95 na 21 lipca 2014 @ 13:58

    Witam. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani państwa propozycją. Jesteśmy dyspozycyjni, rzetelni i uczciwi. Mamy po 19 lat także silne i zwarte chłopaki ! Posługuję się podstawową znajomością języka niemieckiego i angielskiego. Prosimy o kontakt e-mailowy: skotii95@gmail.com POZDRAWIAM!

  18. Witam. Jestem zainteresowana oferta. Prosze o kontakt pod nr tel.697386262 lub e-mail alice-bd@wp.pl. Dziekuje

  19. skotii95 na 21 lipca 2014 @ 21:30

    Witam. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani państwa propozycją. Jesteśmy dyspozycyjni i uczciwi. Zwarte i silne chłopaki ! Proszę o kontakt na email: skotii95@gmail.com POZDRAWIAM

  20. Michal3366 na 2 sierpnia 2014 @ 17:49

    Witam, jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy z tym, że jestem uczniem zaocznym i chętnie podejmę prace, jestem zarówno młodym ojcem, który potrzebuje więcej pieniędzy na lepszy start, Dziękuje i mam nadzieję, że do usłyszenia tel. 509736970