€ stawki akordowe

Sezonowa praca w Niemczech zbiory warzyw szklarniowych od 05.2015 Friedland

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Friedland
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2014 01:45

Od maja 2015 – sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach warzyw szklarniowych (pomidory, ogórki) w Friedland – nie wymagany język niemiecki ani doświadczenie. Mile widziane osoby dysponujące samochodem. Możliwe zatrudnienie dla par oraz grup.

Stanowisko: pracownik szklarni
Miejsce pracy: Friedland
Zarobki: praca na akord + dodatki godzinowe
Liczba miejsc: 10

Zadania:
Praca w szklarniach polegająca głównie na zbiorach warzyw – ogórki, pomidory, papryka  (wynagrodzenie na akord). Inne zadania to prace pomocnicze związane z pielęgnacją roślin (podwiązywanie pędów, obrywanie liści) rozliczane na podstawie stawki godzinowej 7,50 euro po odliczeniu kosztu zakwaterowania.

Wymagania:
- sprawność fizyczna, wytrzymałość
- doświadczenie w szklarni mile widziane
- atutem będzie znajomość języka niemieckiego
- własny samochód

Oferujemy:
- płatne mieszkanie w pobliżu miejsca zatrudnienia
- dobre warunki płacowe
- dodatki godzinowe
- bezpłatne ubezpieczenie NNW
- umowa na 6 miesięcy (bezpośrednia umowa z pracodawcą)

Jak aplikować?

Zgłoszenie można wysyłać za pomocą formularza na stronie http://bit.ly/10NFbwb

źródło: gratka.pl

ID ogłoszenia: 394545ffc40338eb

4 Odpowiedzi na “Sezonowa praca w Niemczech zbiory warzyw szklarniowych od 05.2015 Friedland”

  1. Witam , Jesteśmy kilkuosobową grupą kobiet z wieloletnim doświadczeniem w pracy przy zbiorach , jesteśmy zainteresowane pojęciem pracy .
    Prosimy o przyjęcie zgłoszenia
    Wiesława Gałązka
    Elżbieta Krawczyk
    Iwona Orzechowska
    Teresa Mydło
    Jadwiga Abramczyk
    Regina Mikulak
    pozdrawiamy i prosimy o udzielenie odpowiedzi

  2. Markus Pielecki na 6 stycznia 2015 @ 13:21

    Witam

    Jestem zainteresowany tym ogłoszeniem mam 19lat mam doświadczenie w pracy fizycznej .

    Proszę o kontakt
    tel 783503689
    E-mail markuspielecki@gmail.com
    Pozdrawiam

  3. witam

    wraz z kolegom poszukujemy pracy a jesteśmy młodzi i bardzo pracowici wraz z kolegom mieszkamy na wsi i na codżień stykamy się z ogrodem więc mamy jakieś doświadczenie.
    prosimy o pozytywne rozpatrzenie wiadomości num tel 500710440

  4. praca100 na 6 marca 2015 @ 00:10

    Witam,
    Jestem osobą rzetelna, pracowitą, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: gitara100000@wp.pl

    Pozdrawiam