€ 6 brutto/h

Sezonowe oferty pracy w Niemczech – zbiory truskawek od zaraz lipiec 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Springe
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: zależne od urodzaju owoców
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 czerwca 2014 02:16

Gospodarstwo rolne w Springe poszukuje od zaraz sezonowych pracowników do zbioru truskawek. Wakacyjna praca w Niemczech dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik zbioru owoców miękkich
Miejsce pracy: Springe
Zarobki: 6 euro brutto
Liczba stanowisk: 250

Zakres obowiązków:
Pracownik na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za ręczny zbiór owoców miękkich (truskawek) z upraw polowych otwartych. Fizyczna praca w polu w wymiarze 8 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu.

Wymagane:
– chęć i motywacja do ciężkiej pracy
– mile widziane doświadczenie przy zbiorze owoców
– dyspozycyjność na najbliższe 2 miesiące
– atutem będzie posiadanie samochodu

Oferujemy:
– wakacyjną pracę w Niemczech
– zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych z dostępem do kuchni i łazienki (koszt 3,50 euro za dobę)
– możliwość rozliczenia za godzinę lub akordowo
– nie wymagana znajomość języka

Jak aplikować?

Mogą się Państwo z nami kontaktować w języku niemieckim, polskim i angielskim. Adres internetowy naszego gospodarstwa brzmi www.erdbeerhof-sander.de. Prosimy o kontakt drogą mailową pod adres info@erdbeerhof-sander.de

źródło: pracasezonowa-w-niemczech.pl

ID ogłoszenia: 97853a76dba03bb4

3 komentarze na “Sezonowe oferty pracy w Niemczech – zbiory truskawek od zaraz lipiec 2014”

  1. proszeoprace na 23 czerwca 2014 @ 10:58

    Witam , szukam pracy dla siebie i “drużyny” . W grupie jest nas 5 os , jesteśmy ambitni , pracowici i mamy poniekąd doświadczenie , bo kiedyś byliśmy na zbiorach . Nie mamy nałogów , jesteśmy kulturalni i szukamy pracy od 1 lipca . Jeżeli praca jest aktualna to proszę o szczegóły oferty , jeśli będzie trzeba to wyślę CV wszystkich osób . Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością na odpowiedz . MOJ EMAIL klaudycha1993@wp.pl

  2. Jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt 781783026 , bnowalski@wp.pl , posiadam numer sofi , jak i podstawy j. niemieckiego .

  3. Witam ja i moja koleżanka jesteśmy zainteresowane ofertą. Mamy doświadczenie przy zbiorach, bardzo dobrą znajomość j. angielskiego i przeciętną j. niemieckiego. Jesteśmy pracowite i sumienne. Proszę o kontakt 733-086-070.