€ 14,20 euro brutto/h

Singen dam pracę w Niemczech w budownictwie dla murarza od zaraz 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Singen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 21 września 2015 02:29

Aktualne głoszenie pracy w Niemczech na budowie przy murowaniu, betonowaniu oraz tynkowaniu. Zatrudnienie w Singen dla Polaków od zaraz na stanowisku murarza.

Stanowisko: Murarz

Miasto: okolice Singen

Stawka godzinowa: 14,20 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za murowanie, wylewanie betonu oraz tynkowanie.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • wiek ok. 25 do 50
  • posiadanie wykształcenia zawodowego w charakterze murarza
  • solidność, fachowość
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie
  • bardzo dobre zarobki
  • praca na czas nieokreślony
  • umowa o pracę zawarta bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • opłacane składki, zapewnione ubezpieczenie
  • bardzo dobre warunki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, proszone są o przesłanie wiadomości z CV na poniższy adres:

borys-personal@gmx.de

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach 9 do 16 pod numerem: 0049160-2163542

źródło: http://www.praca4u.net/murarz-stala-praca-niemiecka-firma-id318158.html

ID ogłoszenia: 92355ff44b037b5b