€ 12 €

Ślusarz dam pracę w Niemczech dla fachowców w Hameln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hameln
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałę
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 maja 2017 03:10

Firma przemysłowa z siedzibą w Hameln zatrudni pilnie ślusarzy – fachowców do pracy w Niemczech. Wymagana dobra znajomość języka oraz doświadczenie na zbliżonym stanowisku.

Slusarz-Hameln

Wymagania:
- Dobra znajomosc j.niemeickiego w mowie i pismie,
- Bogate doswiadczenie,
- Gotowosc do podjecia pracy w systemie 2 zmianowym
Oferujemy:
- Prace w milej atmosferze w renomowanym zakladzie ,
- Stale zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowe o prace,
- Platny urlop,
- Oplacane skladki zdrowotne i emerytalne,

Opis stanowiska:
-Ogolne prace slusarskie,
-Montaz I demontaz zestawow kolowych
- Proste prace lakiernicze,
- Praca przy nagrzewnicach indukcyjnych , miejsce pracy w mozliwym, lekkim polu elektromagnetycznym)

Osoby zainteresowane, spelniajace powyzsze wymagania proszone sa o przeslanie aplikacji w j.niemeickim na adres e-mal: rec@fair-mittelt.com

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy sie jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 784591ec700949f4