€ do uzgodnienia

Ślusarz dam pracę w Niemczech przy obróbce metali w Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Opublikowany: 22 listopada 2015 04:19

Kontrahent z Zwickau zatrudni ślusarzy do pracy w Niemczech przy obróbce oraz szlifowaniu metali. Ogłoszenie przeznaczone dla osób z podstawową znajomością języka i doświadczeniem zawodowym.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całej Europy. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Ślusarz
Miejsce pracy: Zwickau

Opis stanowiska:
– obróbka, szlifowanie metali
– obsługa narzędzi ślusarskich

Wymagania wobec kandydatów:
– podstawowa znajomość j. niemieckiego
– doświadczenie w zawodzie ślusarza
– prawo jazdy kat. B
– umiejętność pracy samodzielnej
– chęć podjęcia pracy od zaraz
– umiejętność spawania MAG

Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy:
– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
– zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
– diety za przepracowany dzień
– legalne stałe zatrudnienie
– niemieckie świadczenia socjalne
– pomoc w realizacji formalności m.in. niemieckie ubezpieczenia zdrowotne dla całej rodziny, zwrot podatku oraz Kindergeld

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny 664 117 908 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres sw@holbern.pl wpisując w tytule S/M/11/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

ID ogłoszenia: 174564f243b33dc9